511 210 482

Wywóz i utylizacja mebli

Stare meble potrafią być bardzo dużym zmartwieniem, jeśli nie wiemy co z nimi zrobić. Szczególnie poważne bywa zbieranie mebli po poprzednich pokoleniach, co w pewnym momencie tworzy prawdziwe zbiorowisko bardzo różnych zbędnych mebli. Wiele z nich nadaje się nawet do użytku, ale czasami nie pasuję kompletnie do odnowionego wnętrza albo brakuje na nie miejsca. Wywóz i utylizacja starych mebli samemu może okazać się kłopotliwa z kilku względów:

  • stare meble są przeważnie bardzo ciężkie i mają dość duże gabaryty – były wykonywane z materiałów najwyższej próby, ale to także mocno utrudnia ich wyniesienie z mieszkania czy domu oraz ewentualne zdemontowanie i zniszczenie
  • niektóre materiały wykorzystywane w starych meblach mogą nie nadawać się do prostej utylizacji i mogą wymagać zastosowanie odpowiednich środków chemicznych
  • w wielu przypadkach lokatorzy nie mają po prostu miejsca, w którym mogliby bezpiecznie i bez narażania się na wysokie ceny zostawić stare nieużywane meble.

Właśnie z tych powodów w szerokiej ofercie usług naszej firmy do przeprowadzki Wrocław, znajdą Państwo także kompleksową pomoc jeśli chodzi o taką usługę jak wywóz i utylizacja mebli, rzeczy. Nie ma dla nas znaczenia ani wielkość, ani ciężar tychże mebli – co może być wyzwaniem, ze względu na duże ich gabaryty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w demontowaniu bardzo różnych zabytkowych i starych mebli w różnym stanie rozkładu i funkcjonalności, dzięki czemu nasi pracownicy poradzą sobie nawet z najbardziej nietypowymi meblami.

W grę wchodzą nie tylko łóżka, stare tapczany, popularne w okresie komuny meblościanki na pół salonu, ale także fotele, stoły, żyrandole, karnisze, boazeria. Wszystko od Ciebie odbierzemy, wywieziemy oraz zrobimy utylizację mebli i rzeczy na wysypisku śmieci.