Transport pianin i fortepianów

Przewożenie i dostarczanie wyjątkowo nietypowych mebli lub urządzeń i akcesoriów wymaga odpowiedniego przygotowania. Każdy z etapów – począwszy od zabezpieczenia mebli czy sprzętów grających jak fortepiany i pianina, przez załadunek i transport, na rozładunku i rozpakowaniu kończąc, wymaga od pracowników firmy transportowej wyjątkowych kompetencji, a także sprzętu ułatwiającego tak trudne zadanie.

Transport nietypowych urządzeń i mebli, a do takich należy bez wątpienia zaliczyć pianina czy fortepiany, może być bardzo kłopotliwy dla firm nie posiadających odpowiednio doświadczonych i przeszkolonych pracowników wyposażonych w ciężki sprzęt ułatwiający bezpieczne przenoszenie takich sprzętów jak pianina i fortepiany.


Dla swoich klientów realizujemy szeroki zakres obsługi przy transporcie sprzętu grającego wielkogabarytowego, uwzględniając w to odpowiednie zabezpieczenie towaru. Mamy świadomość tego, jak cennym elementem wyposażenia domowego bywają fortepiany i pianina oraz jak kluczowe jest ich nienaganne przetransportowanie do miejsca docelowego. Nasi pracownicy dbają o to, aby ładunek tego typu dotarł na miejsce nadal nastrojony i gotowy do natychmiastowej gry.

Na wyposażeniu naszego przedsiębiorstwa znajdują się nie tylko odpowiednie pojazdy zdolne do bezpiecznego przewożenia fortepianów, ale również profesjonalne wózki i podnośniki ułatwiające zniesienie lub wniesienie ładunku pomiędzy kondygnacjami. Właściwy materiał zabezpieczający ochroni Państwa cenny ładunek przed jakimikolwiek uszkodzeniami mechanicznymi.