Transport maszyn i urządzeń

Skuteczny i bezpieczny transport urządzeń oraz maszyn jest ważny dla każdego przedsiębiorcy, ale także prywatnego klienta indywidualnego. Doświadczenie firm transportowych w tej kwestii jest kluczowe, ponieważ do odpowiedniego i właściwego przewożenie niektórych ciężkich maszyn i specjalistycznych oraz kosztownych urządzeń potrzebne jest nie tylko stosowne przygotowanie personelu, ale odpowiednie wyposażenie firmy transportowej.

Kluczowe dla naszej firmy w zakresie realizowania usług transportowych maszyn i urządzeń jest zapewnienie całkowitej satysfakcji konsumenta.


Osiągamy to dzięki bardzo zróżnicowanemu zapleczu technologicznemu, w skład którego wchodzą:

  • nowoczesne samochody – dające nam możliwość dopasowania odpowiedniego auta do transportu w zależności od specyfiki ładunku, co oznacza chociażby pojazdy ze specjalnymi przegrodami i zamykanymi pułkami do przewożenia drobnej elektroniki i urządzeń RTV oraz AGD
  • podnośniki i wózki ułatwiające sprawne przenoszenie ciężkich i nietypowo zbudowanych mebli oraz urządzeń i sprzętu
  • materiały ochronne i zabezpieczające gwarantujące ochronę sprzętu i urządzeń nie tylko przed uszkodzeniem mechanicznym, ale również wilgocią
  • różnorodne opakowania i pudła umożliwiające szybkie i skuteczne segregowanie ładunku.

Uzupełnieniem dla oferty naszej firmy jest odpowiednio przygotowany, doświadczony i stale podnoszący swoje kwalifikacje personel. Nasi pracownicy gwarantują nie tylko odpowiednie wykorzystanie wszystkich narzędzi, jakie posiadają, ale również odpowiednią troskę o ładunek klienta przez cały czas sprawowania nad nim opieki.