Transport dzieł sztuki Wrocław i okolice

Istnieją bez wątpienia rzeczy, urządzenia, akcesoria czy meble, których transport nie musi być szczególnie skrupulatnie przeprowadzony. Oczywiście profesjonalizm firmy transportowej rozpoznaje się po kilku najważniejszych aspektach, takich jak:

  • doświadczenie pracowników wykonujących zlecenia – zwłaszcza przy trudniejszych zadaniach jak transport sejfów, pianin, maszyn budowlanych czy dzieł sztuki, wymagających znajomości nietypowych procedur
  • wyposażenie w odpowiednie maszyny jak podnośniki i wózki hydrauliczne czy pasy oraz haki ułatwiające sprawne przenoszenie ładunku pomiędzy kolejnymi pomieszczeniami lub elewacjami
  • posiadana flota samochodów transportowych, albowiem do profesjonalnego przewozu sejfów czy dzieł sztuki niezbędne są auta o bardzo specjalnej konstrukcji i odpowiedniej specyfikacji technicznej przestrzeni załadunkowej – przeważnie są to auta kosztowniejsze i spotykane tylko w najlepszych firmach.

Dzieła sztuki to jedne z bardziej wyzywających zadań, przed którymi w przeszłości niejednokrotnie stawała już nasza firma. Dzięki temu nasi pracownicy zdobyli niezbędne doświadczenie w obchodzeniu się z tak cennym ładunkiem, jakim są dzieła sztuki. Wykonywanie zleceń zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw oraz klientów firmowych takich jak domy aukcyjne czy kolekcjonerskie dowodzi naszego zaangażowania i satysfakcji poprzednich klientów.

Na wszelki wypadek posiadamy także odpowiednie ubezpieczenia, jakimi musi wylegitymować się poważny przewoźnik realizujący tak ważne zlecenie jak transport dzieł sztuki.